|
|
|
|
 |
nagyanyo5:1
2019-01-22 07:01:26
|
324
|
Pláne amikor az usa mindenkit lehallgatott!!!!!! |
|
 |
samárköhögés
2019-01-21 17:30:56
|
322
|
Ööööö, higy is volt Vonával, a gyerekével, az asszonyával?
Önmegfigyelte magát?
Másfelől, miért is van szükség katalogizalni a népet?
És a kettőnek mi köze egymáshoz?? |
|
A hozzászólás:
 |
A pupák pék pókja
2019-01-21 17:19:33
|
321
|
Nem értelek bennetetket...
Az , hogy ti drónokkal figyeltettek magyar politikusokat az ok, de hogy a kormány kormány rendes nyilvántartást akar, az már probléma?
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|