Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-20 15:02:46 315

Trolloknál logikát, agyat ne feltetelezz!!

A hozzászólás:
Torlonia Creative Commons License 2019-01-20 13:16:37 314

A multkor az volt a panasz, h a baloldal agressziven támad. Most az ellenkezője? Szedd össze gondolataidat.

Előzmény:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-19 09:29:03 311

A baloldal ha meglát egy páncélost, egyből ajvékolni kezd, hogy megfélemlítik. A jobboldal meg elköti a tankot, beindítja, és jót játszik vele:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!