Keresés

Részletes keresés

Torlonia Creative Commons License 2019-01-20 13:16:37 314

A multkor az volt a panasz, h a baloldal agressziven támad. Most az ellenkezője? Szedd össze gondolataidat.

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-19 09:41:56 312

..., mint a gyerekek ...

A hozzászólás:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-19 09:29:03 311

A baloldal ha meglát egy páncélost, egyből ajvékolni kezd, hogy megfélemlítik. A jobboldal meg elköti a tankot, beindítja, és jót játszik vele:)))

Előzmény:
sikiccsá Creative Commons License 2019-01-10 04:03:26 308

Úgy elképzelem magam előtt, amikor kivezénylik a vadiúj német tankokat a Kossuthra ...

Nem erődemonstrálni. Dehogyis.

Hogy az érdeklődő tömeg megismerhesse a technikát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!