|
|
|
|
 |
KiDs57
2019-01-19 00:56:12
|
2241
|
Kösz, olvastam a bejegyzésedet tavaly, de sajnos az enyémben még piezós az injektor (2004), azt nem lehet felújítani csúcs-cserével - legalább is ezt olvasom több diesel-szerelő honlapján is. (Furcsa, de 2003-2007 között valamikor félidőben váltottak a japánok. Sajnos arrafelé ez "normális".) Tartok tőle, hogy nem fogom megúszni ennyiből, ha mindet cserélni kell, ezért kérdeztem Abrash-t. üdv |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2019-01-18 13:19:40
|
2240
|
Nekem mind a 4-csúcsot cserélni kellett, durván 200 pénz volt! |
|
Előzmény:
 |
KiDs57
2019-01-17 18:36:03
|
2238
|
Szia! Ezek szerint injektorcserén esett át a jószág. Hasonló vár az én autómra is. (2004 - 2,2dCi, 100kW, 275ekm) Ha nem titok, menyibe fáj egy ilyen művelet? üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|