Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019-01-19 00:56:12 2241

Kösz, olvastam a bejegyzésedet tavaly, de sajnos az enyémben még piezós az injektor (2004), azt nem lehet felújítani csúcs-cserével - legalább is ezt olvasom több diesel-szerelő honlapján is. (Furcsa, de 2003-2007 között valamikor félidőben váltottak a japánok. Sajnos arrafelé ez "normális".) Tartok tőle, hogy nem fogom megúszni ennyiből, ha mindet cserélni kell, ezért kérdeztem Abrash-t.  üdv

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2019-01-18 13:19:40 2240

Nekem mind a 4-csúcsot cserélni kellett, durván 200 pénz volt!

Előzmény:
KiDs57 Creative Commons License 2019-01-17 18:36:03 2238

Szia! Ezek szerint injektorcserén esett át a jószág. Hasonló vár az én autómra is. (2004 - 2,2dCi, 100kW, 275ekm) Ha nem titok, menyibe fáj egy ilyen művelet? üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!