Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

KiDs57 Creative Commons License 2019-01-17 18:36:03 2238

Szia! Ezek szerint injektorcserén esett át a jószág. Hasonló vár az én autómra is. (2004 - 2,2dCi, 100kW, 275ekm) Ha nem titok, menyibe fáj egy ilyen művelet? üdv

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2019-01-14 20:05:00 2235

kiszerelt Denso injektor T30 érdekel valakit tartalékba, játszani stb?

 

- egy rossz

- egy jó

- 2 "nem teljesen megfelelő"

a Filep mérte be. Jegyzőkönyv van, hogy mit takar a jó és rossz.

 

285e van bennük. Duna autó szerelte ki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!