|
|
|
|
 |
KiDs57
2019-01-17 18:36:03
|
2238
|
Szia! Ezek szerint injektorcserén esett át a jószág. Hasonló vár az én autómra is. (2004 - 2,2dCi, 100kW, 275ekm) Ha nem titok, menyibe fáj egy ilyen művelet? üdv |
|
A hozzászólás:
 |
Abrash
2019-01-14 20:05:00
|
2235
|
kiszerelt Denso injektor T30 érdekel valakit tartalékba, játszani stb?
- egy rossz
- egy jó
- 2 "nem teljesen megfelelő"
a Filep mérte be. Jegyzőkönyv van, hogy mit takar a jó és rossz.
285e van bennük. Duna autó szerelte ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|