|
|
|
|
 |
Kecskemadár
2019-01-15 15:42:06
|
2236
|
Köszönöm, nem nyugodtam meg.... dehát a remény hal meg utoljára... |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2019-01-12 22:56:52
|
2233
|
Az x-trail semmivel sem rosszabb vagy jobb mint bármelyik 15-18 éves diesel autó! Én 2db-ot használtam. Az elsőbe /5 évesen vettem/ 100-120 ezer km-et tettem szinte semmi hibával.Aztán összetörték,vettem egy másodikat /11éves/.Azzal meg állandó szopás volt az élet!Szóval az a véleményem,hogy maga a típus jó,de az egyéni darabok mára már le vannak strapálva, amik nincsenek azoktól meg a tulajok az istennek sem akarnak megválni! Az autó sarkalatos pontja a diesel motor!Ha megnyekken a gatyádat rá költöd! Ja és 2007-ig Japán diesel van bennük! |
|
Előzmény:
 |
Kecskemadár
2019-01-12 20:38:00
|
2232
|
A kérdéseim attól még lógnak a 'levegőben'.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|