Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Kecskemadár Creative Commons License 2019-01-15 15:42:06 2236

Köszönöm, nem nyugodtam meg.... dehát a remény hal meg utoljára...

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2019-01-12 22:56:52 2233

Az x-trail semmivel sem rosszabb vagy jobb mint bármelyik 15-18 éves diesel autó! Én 2db-ot használtam. Az elsőbe /5 évesen vettem/ 100-120 ezer km-et tettem szinte semmi hibával.Aztán összetörték,vettem egy másodikat /11éves/.Azzal meg állandó szopás volt az élet!Szóval az a véleményem,hogy maga a típus jó,de az egyéni darabok mára már le vannak strapálva, amik nincsenek azoktól meg a tulajok az istennek sem akarnak megválni! Az autó sarkalatos pontja a diesel motor!Ha megnyekken a gatyádat rá költöd! Ja és 2007-ig Japán diesel van bennük!

Előzmény:
Kecskemadár Creative Commons License 2019-01-12 20:38:00 2232

A kérdéseim attól még lógnak a 'levegőben'....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!