|
|
|
|
 |
drótbólhajlítottFoxiMaxi
2019-01-20 15:39:18
|
317
|
tankokat? minek, annak a pár száz lézengő gecinek ? vízágyút nekik, osz't szaladhatnak haza. |
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-19 09:29:03
|
311
|
A baloldal ha meglát egy páncélost, egyből ajvékolni kezd, hogy megfélemlítik. A jobboldal meg elköti a tankot, beindítja, és jót játszik vele:))) |
|
A hozzászólás:
 |
sikiccsá
2019-01-10 04:03:26
|
308
|
Úgy elképzelem magam előtt, amikor kivezénylik a vadiúj német tankokat a Kossuthra ...
Nem erődemonstrálni. Dehogyis.
Hogy az érdeklődő tömeg megismerhesse a technikát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|