Keresés

Részletes keresés

drótbólhajlítottFoxiMaxi Creative Commons License 2019-01-20 15:39:18 317

tankokat? minek, annak a pár száz lézengő gecinek ? vízágyút nekik, osz't szaladhatnak haza.

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-19 09:29:03 311

A baloldal ha meglát egy páncélost, egyből ajvékolni kezd, hogy megfélemlítik. A jobboldal meg elköti a tankot, beindítja, és jót játszik vele:)))

A hozzászólás:
sikiccsá Creative Commons License 2019-01-10 04:03:26 308

Úgy elképzelem magam előtt, amikor kivezénylik a vadiúj német tankokat a Kossuthra ...

Nem erődemonstrálni. Dehogyis.

Hogy az érdeklődő tömeg megismerhesse a technikát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!