Keresés

Részletes keresés

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019-01-09 22:24:29 307

Addig féllábon is kibírjuk!

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019-01-06 22:29:10 300

"Addig álljatok féllábon!"

 

És ti hogy fogtok állni utána?

A hozzászólás:
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019-01-06 22:25:13 299

az Orbán-korszak túl van a zenitjén, vagyis lényegében véget ért – függetlenül attól, hogy meddig maradhat még Orbán Viktor kormányon”

 

Addig álljatok féllábon!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-06 21:35:39 295

?

 

https://bekialtas.blog.hu/2019/01/05/bomlik_az_orbani_holdudvar

 

 

!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!