|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-04 22:29:12
|
8
|
Amíg van olyan EU tagország, amely tárgyalni se hajlandó az EU ügyészségről, addig fölöslegesen ptóbáltok beleláttatni valami sandát a magyar indokba. |
|
 |
Aurelius Respectus
2019-01-04 22:25:16
|
7
|
Ez csak parasztvakítás a híveknek, esetleg néhány saját zsebre dolgozó kishalat letartóztatnak, mert Orbán pénzéből loptak. |
|
 |
MrJones512
2019-01-04 19:01:13
|
6
|
Persze.
A fidesz nyilvánvalóan fosik az EU-ügyészségtől. (És egyáltalán nem indokolatlanul, ugye...)
Szóval ha elejét akarja venni a csatlakozásnak, akkor a legegyszerűbb, ha felmutat egy saját szervezetet (vagy legalább egy ilyen szándékot) annak a bizonyos nyolcvan-akárhány százaléknyi szavazónak, akik szerint túl nagy a korrupció az országban.
Így kihúzza a talajt a szavazás alól, továbbá létrehozhat egy újabb khmm... különutas igazságszolgáltatási szervezetet (aka: magánrendőrség), amellyel majd jól odacsördíthet... a NER ellenségeinek, illetve a kishalaknak. |
|
 |
fák, juh, madár2
2019-01-04 18:32:38
|
5
|
Az EU-s sem különb. Politikailag megalkuvók. |
|
 |
pert2
2019-01-04 16:45:16
|
3
|
Mar nem ervenyes a regi jelszo, hogy ne mi kapjuk/ lopjuk a legtobbet? |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|