Keresés

Részletes keresés

random seed Creative Commons License 2019-01-25 11:34:15 17

bulvárviktor

panthera nera Creative Commons License 2019-01-22 20:13:52 12

Ez Bajnainak a találmánya. https://index.hu/belfold/2009/10/25/bajnai_korrupcio_ellenes_csomagot_jelentett_be/

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-04 22:29:12 8

Amíg van olyan EU tagország, amely tárgyalni se hajlandó az EU ügyészségről, addig fölöslegesen ptóbáltok beleláttatni valami sandát a magyar indokba.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2019-01-04 22:25:16 7

Ez csak parasztvakítás a híveknek, esetleg néhány saját zsebre dolgozó kishalat letartóztatnak, mert Orbán pénzéből loptak.

MrJones512 Creative Commons License 2019-01-04 19:01:13 6

Persze.

A fidesz nyilvánvalóan fosik az EU-ügyészségtől. (És egyáltalán nem indokolatlanul, ugye...)

 

Szóval ha elejét akarja venni a csatlakozásnak, akkor a legegyszerűbb, ha felmutat egy saját szervezetet (vagy legalább egy ilyen szándékot) annak a bizonyos nyolcvan-akárhány százaléknyi szavazónak, akik szerint túl nagy a korrupció az országban.

Így kihúzza a talajt a szavazás alól, továbbá létrehozhat egy újabb khmm... különutas igazságszolgáltatási szervezetet (aka: magánrendőrség), amellyel majd jól odacsördíthet... a NER ellenségeinek, illetve a kishalaknak.

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019-01-04 18:32:38 5

Az EU-s sem különb. Politikailag megalkuvók.

pert2 Creative Commons License 2019-01-04 16:45:16 3

Mar nem ervenyes a regi jelszo, hogy ne mi kapjuk/ lopjuk a legtobbet?

röptet és kikacag Creative Commons License 2019-01-04 16:43:10 2

OLKT nincs?

Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2019-01-04 16:32:45 1

"fö dak0ta"

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-04 16:26:19 -

https://civilhetes.net/orban-harcra-keszul-a-korrupcio-ellen?fbclid=IwAR0wWZTh4MxjW0NiCzmaR785BAbEaE94_ITnybrOTxfYhg7IevE_5zm-XOM

 

Tényleg van ilyen?

EU-s ügyészségre NEM, hazai mellényzsebben pihengető fidesznyikekkel igen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!