Keresés

Részletes keresés

EvaBeczoe Creative Commons License 2019-01-03 12:02:10 289

De így nincs? LOL

A hozzászólás:
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019-01-03 10:58:52 288

Ha Azorbán viselne hitlerbajszot, rögtön lenne miről beszélni.

Előzmény:
EvaBeczoe Creative Commons License 2019-01-03 10:56:35 287

Hitlerbajusz. Ez normális??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!