Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
medve talp Creative Commons License 2019-01-02 16:55:45 83

Inkabb meglattada az orjongo ellenzek fenyegeto videojat az a baja :-)

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aqq6gHBmq00

 

 

ORBAN VIKTOR: „Az a politikai rendszer, ami nem hajlandó tárgyalni, nem hajlandó a társadalom megszerveződő erőivel tárgyalni, az csak önmagának tehet szemrehányást később, amikor rálőnek. Csak magának! És nem a lövöldözőket kell, hogy terhelje a felelősség, hanem azokat, akik nem voltak hajlandóak a békés szándékúakkal tárgyalni. Elismerni azokat, és működni hagyni. Erről van itt szó. A felelősség őket terheli. Elzárkóznak a párbeszédtől, lehetetlenné teszik azt, hogy azokat az indulatokat, amik felgyülemlenek ebben a társadalomban, normális, civil polgár módjára, szerveződve levezessék. Ezt teszik lehetetlenné. Aztán amikor majd kergetik őket az utcákon, azt fogják mondani, hogy akik kergetik őket, azokat terheli a felelősség. Egy nagy fenét! Őket terheli, akik belekényszerítik az embereket, hogy csak elkergetni lehessen őket.”

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-12-07 18:41:43 -

Mintha a miniszterelnök előrefelé menekülne ...

Afrikában, Ázsiában eszement pénzeket szór el a kormány, minden komolyabb indoklás nélkül.

Közben előbb honvédségi felhasználásúnak hazudnak olyan repülőket, amiket kifejezetten a min.elnök és sleppje repked, majd érkezett a 3. is, ami már civil lajstromot kapott.

 

A hatalmas önbizalom, az évezredes sikereket harsogva esetleg mégis tele a gatya, és épül a menekülési útvonal??!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!