|
|
|
|
 |
dela65
2019-01-02 18:04:17
|
2227
|
Szia!
Én nem régen vettem egy 2006-os motort, mint lentebb az előzményekből látszik, most meg kéne másra a pénz, így ha meg tudunk egyezni, akkor viheted. Szerencsére az autóm jó, vésztartaléknak gondoltam (nem kér enni, a garázsban elfér felkiáltással), de ha felhívsz beszélhetünk róla. 30-626-6939 |
|
A hozzászólás:
 |
facskojozsef
2019-01-02 09:08:20
|
2225
|
Sziasztok!
Komplett bontott nissan motort keresek megvételre 2006-os évjáratú 2.2 diesel x-trail személyautómhoz.
- A motor típusa: T30, 2184 cm3, 100 kw, 136 LE, YD22DDTi
- Az autó alvázszáma: JN1TENT30U0313035
- Gyártási dátum: 2006.04.24.
Köszi előre is a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|