|
|
|
|
 |
Torlonia
2019-01-02 09:37:32
|
281
|
Most épp Lengyel László beszél: Hallgasd, figyelj. |
|
 |
Torlonia
2019-01-02 09:36:14
|
280
|
Reagálok legostobább refrénedre. Mindig.
O1G: Áldassék a szennyes neve. 2019: Úgy legyen, úgy lesz! |
|
 |
Törölt nick
2019-01-02 09:04:25
|
278
|
Tényleg, hun az ősanyád? |
|
A hozzászólás:
 |
Hun az ősanyám?
2019-01-02 08:40:39
|
277
|
Azt várom 2019-től,hogy dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr (áldassék a neve) még mélyebbre döngölje agyagba a balliberális csürhét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|