Keresés

Részletes keresés

Torlonia Creative Commons License 2019-01-02 09:37:32 281

Most épp Lengyel László beszél: Hallgasd, figyelj.

Torlonia Creative Commons License 2019-01-02 09:36:14 280

Reagálok legostobább refrénedre. Mindig.

O1G: Áldassék a szennyes neve. 2019: Úgy legyen, úgy lesz!

Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019-01-02 09:25:11 279

Meglesz! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-02 09:04:25 278

Tényleg, hun az ősanyád?

A hozzászólás:
Hun az ősanyám? Creative Commons License 2019-01-02 08:40:39 277

Azt várom 2019-től,hogy dr. Orbán Viktor miniszterelnök úr (áldassék a neve) még mélyebbre döngölje agyagba a balliberális csürhét. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!