|
|
|
|
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2019-01-02 10:00:05
|
285
|
Úgy látom, "fö dakota", hogy nemcsak írni, de olvasni sem tudsz.
ssy nem egyenlő eőy. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-02 08:38:05
|
276
|
Teszed fel a kérdést te, akinek eddig 30000000001 ssy nick--je volt.
Kissé hiteltelen vagy trollocska, nem.gondolod? |
|
Előzmény:
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2019-01-02 06:29:34
|
275
|
Éjjeli három óra harminc perc.
"medve talp", "fö dakota".
Hol van ilyenkor "Háti izsák", "hát izsák", "samár köhögés", "Leveli béla", "leveli Béka", "szamo vár", "Toilet Duck", "war dog" és a többiek, akik az állatkertből fórumoznak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|