Keresés

Részletes keresés

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019-01-02 10:00:05 285

Úgy látom, "fö dakota", hogy nemcsak írni, de olvasni sem tudsz.

 

ssy nem egyenlő eőy.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-02 08:38:05 276

Teszed fel a kérdést te, akinek eddig 30000000001 ssy nick--je volt.

Kissé hiteltelen vagy trollocska, nem.gondolod?

Előzmény:
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019-01-02 06:29:34 275

Éjjeli három óra harminc perc.

 

"medve talp", "fö dakota".

 

Hol van ilyenkor "Háti izsák", "hát izsák", "samár köhögés", "Leveli béla", "leveli Béka", "szamo vár", "Toilet Duck", "war dog" és a többiek, akik az állatkertből fórumoznak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!