Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
silent hunter 3 Creative Commons License 2019-01-01 23:23:18 3113

Az iosnél nem működik a hagyományos fájlkezelés,mint más rendszereken,csak korlátozottan.

Előzmény:
Run1972 Creative Commons License 2019-01-01 21:07:32 3112

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! iPad 9’7 2018-ast használok. Micro sd olvasót (Viking) csatlakoztattam az ipadhez, letöltöttem az iUSB applikációt. Az iPad látja a kártyán lévő fájlokat, de nem nyitja meg. Ugyanezt az olvasót gond nélkül tudom asztali gépen és androidos telefonon is használni. Az iPad-en nem tudom megnyitni. Mi lehet a gond?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!