|
|
|
|
 |
költekező
2019-01-01 15:59:27
|
243
|
Mi 1 házban nézünk 2 tvt.
Az Öreg még nem is hallotta, hogy Mészáros a leggazdagabb magyar.
Ennyire számít ki mit néz:) |
|
A hozzászólás:
 |
Ebrodo
2019-01-01 13:54:48
|
223
|
Mert az RTL a legnézettebb "ELLENZÉKI" csatorna.
Aki rá van függve az M1-re, azt a célközönséget nem lehet RTL-el elérni.
Mit nem értesz? Nem túl bonyi! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:42:23
|
146
|
Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt
Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|