Keresés

Részletes keresés

költekező Creative Commons License 2019-01-01 15:59:27 243

Mi 1 házban nézünk 2 tvt.

Az Öreg még nem is hallotta, hogy Mészáros a leggazdagabb magyar.

Ennyire számít ki mit néz:)

A hozzászólás:
Ebrodo Creative Commons License 2019-01-01 13:54:48 223

Mert az RTL a legnézettebb "ELLENZÉKI" csatorna.

Aki rá van függve az M1-re, azt a célközönséget nem lehet RTL-el elérni.

 

Mit nem értesz? Nem túl bonyi!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:42:23 146

Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt 

 

Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!