|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 13:23:05
|
212
|
És mi tart vissza attól, hogy megkérdezd a levelezőpartneredet, most egy év után fizetik-e ki a túlórát? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 13:14:33
|
209
|
Akkor.adjunk ennek pár napot.
Nekem audiban napi levelezőpartnerem vam.
Kivárom. |
|
Előzmény:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 13:10:44
|
206
|
Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|