Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 13:23:05 212

És mi tart vissza attól, hogy megkérdezd a levelezőpartneredet, most egy év után fizetik-e ki a túlórát?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 13:14:33 209

Akkor.adjunk ennek pár napot.

Nekem audiban napi levelezőpartnerem vam.

Kivárom.

Előzmény:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 13:10:44 206

Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!