|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 19:38:20
|
264
|
De rondán tetszik beszélni, mondhatnám disznó módon. |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 13:14:33
|
209
|
Akkor.adjunk ennek pár napot.
Nekem audiban napi levelezőpartnerem vam.
Kivárom. |
|
A hozzászólás:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 13:10:44
|
206
|
Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 13:04:55
|
205
|
Nem kell túl sokat várni erre.
A januári bérek már megmutatják a tutit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|