Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 13:10:44 206

Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 13:04:55 205

Nem kell túl sokat várni erre.

A januári bérek már megmutatják a tutit.

Előzmény:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 13:02:40 203

Es azt a túlórát  nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...

Hanem a következő fizetéskor.

 

 

 

Én ugyan már többeknek felajánlottam, hogy ha tudnak példát a jelenlegi szabályozás szerinti egy éves túlóra kifizetésre, az ne tartsák vissza, de eddig még nem találkoztam ilyennel, pedig elég sokan nyomatják teli pofával a három év utáni kifizetést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!