|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 13:10:44
|
206
|
Épp akartam mondani, hogy ha február elején kiderül, mit össze hazudoztatok erről a három éves túlóra kifizetésről, akkor vajon hány itteni nicknek lesz annyi gerince, hogy elnézést kérjen? Természetesen nickekre gondolok, mert hogy a ballib szarházi szakpolitikusok és féreg szakszervezeti vezetők, akik pontosan tudják, hogy nem igaz a három évvel való riogatás, azok nyilván a tőlük megszokott lapos fing üzemmódban fogják elkenni a dolgot. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 13:04:55
|
205
|
Nem kell túl sokat várni erre.
A januári bérek már megmutatják a tutit. |
|
Előzmény:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 13:02:40
|
203
|
Es azt a túlórát nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...
Hanem a következő fizetéskor.
Én ugyan már többeknek felajánlottam, hogy ha tudnak példát a jelenlegi szabályozás szerinti egy éves túlóra kifizetésre, az ne tartsák vissza, de eddig még nem találkoztam ilyennel, pedig elég sokan nyomatják teli pofával a három év utáni kifizetést. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|