Keresés

Részletes keresés

költekező Creative Commons License 2019-01-01 13:50:12 222

Mán odavan a vezér, most azon kell aggódni, hogy hazajut e.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 12:58:11 201

Az illib hsz-ok döntő többsége jelzőktől hemzseg.

Ellenben a reakciókra hiszterikusan reagálnak.

 

Ha vki nem viktorviktor seggéből tekintget ki, az alapból ballib, sorosista, blabla, blabla.

 

Én azért megnézném ezeket az orcákat, ha vmi csoda folytán menne a lecsóba a narancsültetvényes csorda.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!