A topicnyitó gyerekei akkor túlóráznak, amikor akarnak.
És annyit, amennyit akarnak. Megkérdezik őket? Igaz, nem.az udvart sepregetik.
Es azt a túlórát nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...
Hanem a következő fizetéskor.
Életszínvonalat ne hasonlítgassunk.
Lehetőségeket se.
Elérhető célokat se.
2 ember, ha dolgozik, mintha egy másik dimenzióba keveredett volna, akkora a különbség.
Nekik nem csak majd egyszer talán esetleg lesz ejropai bérük.
Az is tény h az idei népszavazás olyan tűpontosan belövi a mérleg nyelvét, ami után nem lehet már tovább áltatnia magát az "ellenzéknek" nevezett bohócgarnitúrának.
Ha fletot a tűz közelében hagyják, ássanak egy mély gödröt, es temessek el magukat!! |