Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 13:02:40 203

Es azt a túlórát  nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...

Hanem a következő fizetéskor.

 

 

 

Én ugyan már többeknek felajánlottam, hogy ha tudnak példát a jelenlegi szabályozás szerinti egy éves túlóra kifizetésre, az ne tartsák vissza, de eddig még nem találkoztam ilyennel, pedig elég sokan nyomatják teli pofával a három év utáni kifizetést.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 12:49:26 196

A topicnyitó gyerekei akkor túlóráznak, amikor akarnak.

És annyit, amennyit akarnak. Megkérdezik őket? Igaz, nem.az udvart sepregetik.

Es azt a túlórát  nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...

Hanem a következő fizetéskor.

 

Életszínvonalat ne hasonlítgassunk.

Lehetőségeket se.

Elérhető célokat se.

 

2 ember, ha dolgozik, mintha egy másik dimenzióba keveredett volna, akkora a különbség.

Nekik nem csak majd egyszer talán esetleg lesz ejropai bérük.

 

Az is tény  h az idei népszavazás olyan tűpontosan belövi a mérleg nyelvét, ami után nem lehet már tovább áltatnia magát az "ellenzéknek" nevezett bohócgarnitúrának.

 

Ha fletot a tűz közelében hagyják, ássanak egy mély gödröt, es temessek el magukat!!

Előzmény:
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 12:18:25 188

Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik" 

 

 

 

Pöttyet árnyalja ezt a svungos kijelentést, hogy pl a topiknyitó által megjelölt célországban már most is van mód annyit túlórázni, mint amit mi most vezetünk be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!