|
|
|
|
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2019-01-01 12:48:22
|
194
|
"fö dakota" nick már nem egyszer azzal vádolt engem is, hogy szerinte én itt önmagammal "levelezek", mint Mikes Kelemen.
Szerintem annyira el van vetemedve, hogy azt képzeli, hogy valamennyi antisorosista nick mögött egyetlen ember áll. |
|
A hozzászólás:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:44:36
|
193
|
Amit le akarok írni, az semmilyen formában nem igényel saját nickes levelezőpartnert. Erre mondjuk 50-es IQ feletrt bárki rájönne, nem csodálom, hogy neked nem sikerült. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 12:37:40
|
191
|
Imádom amikor saját magaddal levelezel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|