|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:44:36
|
193
|
Amit le akarok írni, az semmilyen formában nem igényel saját nickes levelezőpartnert. Erre mondjuk 50-es IQ feletrt bárki rájönne, nem csodálom, hogy neked nem sikerült. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 12:37:40
|
191
|
Imádom amikor saját magaddal levelezel. |
|
Előzmény:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:15:38
|
187
|
Akkor tulajdonképp ez egy ünnepi topik, már persze ha végre egyszer nem csak ígéri. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|