|
|
|
|
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 12:37:51
|
192
|
- bocsi néhány szó felcserélődött, de gondolom azért olvasható így is- :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 12:36:15
|
190
|
"a topiknyító által megjelölt" országok önmagukban( konkrét nélkül)hiteles hivatkozások önmagukban nem árnyalnak semmit.
A magyarok általános egészségi állapota, az egészségügyi ellátó rendszer minősége, a nyugdíjkorhatár, a munka és lakhatási körülmények ezek árnyalnak, nem is kicsit, ezért írtam, hogy amíg bele nem döglik. |
|
Előzmény:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:18:25
|
188
|
Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik"
Pöttyet árnyalja ezt a svungos kijelentést, hogy pl a topiknyitó által megjelölt célországban már most is van mód annyit túlórázni, mint amit mi most vezetünk be. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|