|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 12:49:26
|
196
|
A topicnyitó gyerekei akkor túlóráznak, amikor akarnak.
És annyit, amennyit akarnak. Megkérdezik őket? Igaz, nem.az udvart sepregetik.
Es azt a túlórát nem 3 múlva lehet esetleg talán majd kifizetni ...
Hanem a következő fizetéskor.
Életszínvonalat ne hasonlítgassunk.
Lehetőségeket se.
Elérhető célokat se.
2 ember, ha dolgozik, mintha egy másik dimenzióba keveredett volna, akkora a különbség.
Nekik nem csak majd egyszer talán esetleg lesz ejropai bérük.
Az is tény h az idei népszavazás olyan tűpontosan belövi a mérleg nyelvét, ami után nem lehet már tovább áltatnia magát az "ellenzéknek" nevezett bohócgarnitúrának.
Ha fletot a tűz közelében hagyják, ássanak egy mély gödröt, es temessek el magukat!! |
|
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 12:36:15
|
190
|
"a topiknyító által megjelölt" országok önmagukban( konkrét nélkül)hiteles hivatkozások önmagukban nem árnyalnak semmit.
A magyarok általános egészségi állapota, az egészségügyi ellátó rendszer minősége, a nyugdíjkorhatár, a munka és lakhatási körülmények ezek árnyalnak, nem is kicsit, ezért írtam, hogy amíg bele nem döglik. |
|
A hozzászólás:
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:18:25
|
188
|
Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik"
Pöttyet árnyalja ezt a svungos kijelentést, hogy pl a topiknyitó által megjelölt célországban már most is van mód annyit túlórázni, mint amit mi most vezetünk be. |
|
Előzmény:
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 11:31:50
|
182
|
Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik" mert rájött, hogy már nem lesz aki megtermelje a szétlopandó GDP-hez a szükséges forrásokat. Frissítsd a szoftvered, mert különben elavultnak tűnik a dumád. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|