|
|
|
|
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 12:07:26
|
186
|
megnyugodtam, ha mindössze ennyire fussa ütős válaszként, akkor jó irány amit viszek nálad :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:33:20
|
184
|
Hümér, ez a nicked eléggé prolis, de illik is hozzád. :-) |
|
Előzmény:
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 11:31:50
|
182
|
Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik" mert rájött, hogy már nem lesz aki megtermelje a szétlopandó GDP-hez a szükséges forrásokat. Frissítsd a szoftvered, mert különben elavultnak tűnik a dumád. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|