Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 12:18:25 188

Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik" 

 

 

 

Pöttyet árnyalja ezt a svungos kijelentést, hogy pl a topiknyitó által megjelölt célországban már most is van mód annyit túlórázni, mint amit mi most vezetünk be.

Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:33:20 184

Hümér, ez a nicked eléggé prolis, de illik is hozzád. :-)

A hozzászólás:
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 11:31:50 182

Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik"  mert rájött, hogy már nem lesz aki megtermelje a szétlopandó  GDP-hez a szükséges forrásokat. Frissítsd a szoftvered, mert különben elavultnak tűnik a dumád.

Előzmény:
Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:24:09 177

Ez a ti szövegetek , Lajos, ti szoktátok mondogatni, hogy el kell menni Orbánországából mindenkinek,
aki nem fogadja el , hogy a többség hogyan döntött. Csak végre tennétek, ne csak pofáznátok. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!