Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019-01-01 12:15:38 187

Akkor tulajdonképp ez egy ünnepi topik, már persze ha végre egyszer nem csak ígéri.

A hozzászólás:
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019-01-01 11:25:28 178

Putribóróban a mosogatókatlan körül vele együtt szorgoskodó garifunák, pakik és pápuák nem ismerik a magyarországi viszonyokat. 

 

Nekik nyilván May asszonyt, Boris Johnsont és a Brexitet szapulja, ezekről talán már ők is értesültek.

 

Aki itthon árokásó, az az Északi-sarkon is az lesz.

Előzmény:
Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:22:37 176

Lajos, te nem mondogass példákat semmire, mert te vagy az egyik fő árokásó, a saját családodat is te magad
verted szét. Azért mentél Peterboroughba, mert itthon már nem viseltek el. És a viselkedésed miatt egy
melóhelyesen sem akarnak együtt dolgozni veled. Persze kinnt is annyira kedvelhetnek, mint itthon,
nagyon sikeres lehetsz kinnt is, csak azért nem utálnak az angolok, mert nem értik, amikor magyarul orbánozol. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!