|
|
|
|
 |
vásárhelyi lendület
2019-01-01 12:15:38
|
187
|
Akkor tulajdonképp ez egy ünnepi topik, már persze ha végre egyszer nem csak ígéri. |
|
A hozzászólás:
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2019-01-01 11:25:28
|
178
|
Putribóróban a mosogatókatlan körül vele együtt szorgoskodó garifunák, pakik és pápuák nem ismerik a magyarországi viszonyokat.
Nekik nyilván May asszonyt, Boris Johnsont és a Brexitet szapulja, ezekről talán már ők is értesültek.
Aki itthon árokásó, az az Északi-sarkon is az lesz. |
|
Előzmény:
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:22:37
|
176
|
Lajos, te nem mondogass példákat semmire, mert te vagy az egyik fő árokásó, a saját családodat is te magad verted szét. Azért mentél Peterboroughba, mert itthon már nem viseltek el. És a viselkedésed miatt egy melóhelyesen sem akarnak együtt dolgozni veled. Persze kinnt is annyira kedvelhetnek, mint itthon, nagyon sikeres lehetsz kinnt is, csak azért nem utálnak az angolok, mert nem értik, amikor magyarul orbánozol. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|