Keresés

Részletes keresés

kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 11:31:50 182

Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik"  mert rájött, hogy már nem lesz aki megtermelje a szétlopandó  GDP-hez a szükséges forrásokat. Frissítsd a szoftvered, mert különben elavultnak tűnik a dumád.

Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019-01-01 11:27:57 179

Topikot is nyitottak róla.

A hozzászólás:
Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:24:09 177

Ez a ti szövegetek , Lajos, ti szoktátok mondogatni, hogy el kell menni Orbánországából mindenkinek,
aki nem fogadja el , hogy a többség hogyan döntött. Csak végre tennétek, ne csak pofáznátok. :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 11:18:51 174

Leírtad a lényeget: El lehet menni orbánországból,

 

NO COMMENT!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!