|
|
|
|
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 11:31:50
|
182
|
Fővezéred már más irányt jelölt ki, "mindenki haza és aki itthon van az dolgozzon amíg bele nem döglik" mert rájött, hogy már nem lesz aki megtermelje a szétlopandó GDP-hez a szükséges forrásokat. Frissítsd a szoftvered, mert különben elavultnak tűnik a dumád. |
|
A hozzászólás:
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:24:09
|
177
|
Ez a ti szövegetek , Lajos, ti szoktátok mondogatni, hogy el kell menni Orbánországából mindenkinek, aki nem fogadja el , hogy a többség hogyan döntött. Csak végre tennétek, ne csak pofáznátok. :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 11:18:51
|
174
|
Leírtad a lényeget: El lehet menni orbánországból,
NO COMMENT! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|