|
|
|
|
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:24:09
|
177
|
Ez a ti szövegetek , Lajos, ti szoktátok mondogatni, hogy el kell menni Orbánországából mindenkinek, aki nem fogadja el , hogy a többség hogyan döntött. Csak végre tennétek, ne csak pofáznátok. :-) |
|
 |
Terépcsecseőy Lw. Bogumil
2019-01-01 11:21:54
|
175
|
Mit is mondott annak idején Medgyessy és Gyurcsány erről?
Kissé felfrissítem az emlékezetedet: "fél ország", "repülőtéri csomaghordó Máltán".
Emlékszel még? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 11:18:51
|
174
|
Leírtad a lényeget: El lehet menni orbánországból,
NO COMMENT! |
|
Előzmény:
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:04:40
|
170
|
Ezt csak ti pofázzátok. A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok, habár nagyon dolgoztok rajta. Viszont mi mindent meg fogunk tenni, hogy a hozzád hasonlók ebben az országban soha többé ne nyerhessenek teret. Vár a progresszív haladó demokratikus nyugat. El lehet menni orbánországából, ha nem tetszik, hogy a többség nem veletek ért egyet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|