Keresés

Részletes keresés

Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:24:09 177

Ez a ti szövegetek , Lajos, ti szoktátok mondogatni, hogy el kell menni Orbánországából mindenkinek,
aki nem fogadja el , hogy a többség hogyan döntött. Csak végre tennétek, ne csak pofáznátok. :-)

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019-01-01 11:21:54 175

Mit is mondott annak idején Medgyessy és Gyurcsány erről?

 

Kissé felfrissítem az emlékezetedet: "fél ország", "repülőtéri csomaghordó Máltán".

 

Emlékszel még?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 11:18:51 174

Leírtad a lényeget: El lehet menni orbánországból,

 

NO COMMENT!

Előzmény:
Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:04:40 170

Ezt csak ti pofázzátok. A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok, habár
nagyon dolgoztok rajta. Viszont mi mindent meg fogunk tenni, hogy a hozzád hasonlók ebben az országban
soha többé ne nyerhessenek teret. Vár a progresszív haladó demokratikus nyugat. El lehet menni orbánországából,
ha nem tetszik, hogy a többség nem veletek ért egyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!