Nincs az a pénz, h leszalljak hozzád a mélybe!!
Én speciális helyzetben vagyok, tehát azok, amiket felsoroltál csak kismértekben érintenek, de azért mondok egy példát.
Egy ismerősömet, régi sportolótársamat, évekig minden 2. csütörtökön elkísértem Pestre munkaügyben.
14-ben végeszakadt. Az oda-vissza úton egyfeszt gyurcsányozott. Legközelebb megint.
A szokásos témák elmaradtak. Fleto egy sggfj, de miért kell ezt 2x 2,5 órában hallgatni? Miért kellett ez neki?
A 3. ilyen alkalom után "nem értem rá" elmenni vele. Azóta talán, ha 10x mentem, de előre szóltam, NEM POLITIZÁLUNK.
És ez csak egy dolog.
Fodrász ismerősöm egészen tragikomikus sztorikat mesél elmaradó vendégekről. Az évekig meg se nyikkanó vendég, habzó szájjal komcsizott tavaly tavasszal ..., a másik vendég rászólt, balhé kerekedett.
Erre kinek van szüksége???!
|