Keresés

Részletes keresés

Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:22:37 176

Lajos, te nem mondogass példákat semmire, mert te vagy az egyik fő árokásó, a saját családodat is te magad
verted szét. Azért mentél Peterboroughba, mert itthon már nem viseltek el. És a viselkedésed miatt egy
melóhelyesen sem akarnak együtt dolgozni veled. Persze kinnt is annyira kedvelhetnek, mint itthon,
nagyon sikeres lehetsz kinnt is, csak azért nem utálnak az angolok, mert nem értik, amikor magyarul orbánozol. :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 11:15:53 173

Nincs az a pénz, h leszalljak hozzád a mélybe!!

 

Én speciális helyzetben vagyok, tehát azok, amiket felsoroltál csak kismértekben érintenek, de azért mondok egy példát.

Egy ismerősömet, régi sportolótársamat, évekig minden 2. csütörtökön elkísértem Pestre munkaügyben.

14-ben végeszakadt. Az oda-vissza úton egyfeszt gyurcsányozott. Legközelebb megint.

A szokásos témák elmaradtak. Fleto egy sggfj, de miért kell ezt 2x 2,5 órában hallgatni? Miért kellett ez neki?

A 3. ilyen alkalom után "nem értem rá" elmenni vele. Azóta talán, ha 10x mentem, de előre szóltam, NEM POLITIZÁLUNK.

És ez csak egy dolog.

Fodrász ismerősöm egészen tragikomikus sztorikat mesél elmaradó vendégekről. Az évekig meg se nyikkanó vendég, habzó szájjal komcsizott tavaly tavasszal ..., a másik vendég rászólt, balhé kerekedett. 

Erre kinek van szüksége???!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!