Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 11:18:51 174

Leírtad a lényeget: El lehet menni orbánországból,

 

NO COMMENT!

kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 11:10:38 171

A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok

osztom a véleményed, ebben az egyben egyet értünk. 

egyebekben jó lenne, ha normálisan ( valszeg ez neked a normális)  írogatnál és az egyszerű  kifejezés módod a haverjaidnak osztogatnád az agymosodátokban.  

A hozzászólás:
Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:04:40 170

Ezt csak ti pofázzátok. A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok, habár
nagyon dolgoztok rajta. Viszont mi mindent meg fogunk tenni, hogy a hozzád hasonlók ebben az országban
soha többé ne nyerhessenek teret. Vár a progresszív haladó demokratikus nyugat. El lehet menni orbánországából,
ha nem tetszik, hogy a többség nem veletek ért egyet.

Előzmény:
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 11:00:46 169

Ti a magyarok ellenségei vagytok és rosszat akartok a hazámnak, a magyar családoknak.

csak a saját nevedben és legfeljebb a saját családod nevében ( ha megengedik neked otthon) nyilatkozz, mert a végén még "agymosott zombi, bérpropagandistának" fognak hinni. :-o

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!