|
|
|
|
 |
Bokrétás
2019-01-01 11:04:40
|
170
|
Ezt csak ti pofázzátok. A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok, habár nagyon dolgoztok rajta. Viszont mi mindent meg fogunk tenni, hogy a hozzád hasonlók ebben az országban soha többé ne nyerhessenek teret. Vár a progresszív haladó demokratikus nyugat. El lehet menni orbánországából, ha nem tetszik, hogy a többség nem veletek ért egyet. |
|
A hozzászólás:
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 11:00:46
|
169
|
Ti a magyarok ellenségei vagytok és rosszat akartok a hazámnak, a magyar családoknak.
csak a saját nevedben és legfeljebb a saját családod nevében ( ha megengedik neked otthon) nyilatkozz, mert a végén még "agymosott zombi, bérpropagandistának" fognak hinni. :-o |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|