Keresés

Részletes keresés

Bokrétás Creative Commons License 2019-01-01 11:04:40 170

Ezt csak ti pofázzátok. A valóságban a családok többsége egyelőre még nem szakadt szét miattatok, habár
nagyon dolgoztok rajta. Viszont mi mindent meg fogunk tenni, hogy a hozzád hasonlók ebben az országban
soha többé ne nyerhessenek teret. Vár a progresszív haladó demokratikus nyugat. El lehet menni orbánországából,
ha nem tetszik, hogy a többség nem veletek ért egyet.

A hozzászólás:
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 11:00:46 169

Ti a magyarok ellenségei vagytok és rosszat akartok a hazámnak, a magyar családoknak.

csak a saját nevedben és legfeljebb a saját családod nevében ( ha megengedik neked otthon) nyilatkozz, mert a végén még "agymosott zombi, bérpropagandistának" fognak hinni. :-o

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!