|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2019-01-01 10:39:37
|
87073
|
Boldog új évet kívánok minden cicagazdinak! Illetve a macskákat kiszolgáló személyzetnek!
Sajnos, nálunk elég sűrűn petárdáztak, mi több, tüzijáték is volt, ami legalább szép, ha kissé zajos is. Silvert nem nagyon érdekelte, csak azért vettem észre, hogy nem kedveli a történteket, mert átjött hozzám, a hálószobai radiátoron heverészett. Jól el is aludtam, de hát ez a mai nap már csak ilyen. Még egy kávé, és szinte észnél leszek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|