|
|
|
|
 |
Szabálytalan nicknév.
2019-01-01 10:05:16
|
166
|
"valszeg azért, mert ott ezt nem követelni."
Még egyszer fuss neki hogy értelmezhető legyen!
"Egyebekben elég objektíven beszámoltak az eseményekről."
És azt a gyorsan összehordott 5 pontot is beolvasták a Retek klubban? Esetleg videót róla?! |
|
A hozzászólás:
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 09:52:52
|
165
|
valszeg azért, mert ott ezt nem követelni. Egyebekben elég objektíven beszámoltak az eseményekről. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|