Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 09:47:59 164

Az is egy barom, aki annak mondja őket.

 

Ott van mindjárt Lajoska, pl.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:59:03 161

Jártam az ük-dédszüleim falvában 2000-ben.

Megjegyzem, mintha félévszázadot léptem volna vissza az időben.

De az a szeretet, ami ott érezhető volt, itthon csak álom.

 

 

Az is egy barom, aki annak mondja őket.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:54:02 160

Szerintem Erdélyt válaszd!

Így egyrészt megtudod, milyen is a magasabb román életszínvonal, másrészt megtudhatod, mit szólnak az erdélyi magyarok ahhoz, ha esetleg románnak nevezed őket, mint az itteni libtardok egy jó nagy része.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!