Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2019-01-01 09:41:31 163

Azt is érdemes kipróbálni ott helyben, amit Lajoska javasolt a 67-ben:)

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:59:03 161

Jártam az ük-dédszüleim falvában 2000-ben.

Megjegyzem, mintha félévszázadot léptem volna vissza az időben.

De az a szeretet, ami ott érezhető volt, itthon csak álom.

 

 

Az is egy barom, aki annak mondja őket.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:54:02 160

Szerintem Erdélyt válaszd!

Így egyrészt megtudod, milyen is a magasabb román életszínvonal, másrészt megtudhatod, mit szólnak az erdélyi magyarok ahhoz, ha esetleg románnak nevezed őket, mint az itteni libtardok egy jó nagy része.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:52:07 155

Erdély, Szerbia, Svábisztánia ...

Melyiket válasszam???!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!