|
|
|
|
 |
Árpádné,Pehely
2019-01-01 09:41:31
|
163
|
Azt is érdemes kipróbálni ott helyben, amit Lajoska javasolt a 67-ben:) |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:59:03
|
161
|
Jártam az ük-dédszüleim falvában 2000-ben.
Megjegyzem, mintha félévszázadot léptem volna vissza az időben.
De az a szeretet, ami ott érezhető volt, itthon csak álom.
Az is egy barom, aki annak mondja őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:54:02
|
160
|
Szerintem Erdélyt válaszd!
Így egyrészt megtudod, milyen is a magasabb román életszínvonal, másrészt megtudhatod, mit szólnak az erdélyi magyarok ahhoz, ha esetleg románnak nevezed őket, mint az itteni libtardok egy jó nagy része. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:52:07
|
155
|
Erdély, Szerbia, Svábisztánia ...
Melyiket válasszam???! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|