Keresés

Részletes keresés

Alf,a hím Creative Commons License 2019-01-01 08:54:02 159

Ahol a legtöbb dakota él.

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:54:02 160

Szerintem Erdélyt válaszd!

Így egyrészt megtudod, milyen is a magasabb román életszínvonal, másrészt megtudhatod, mit szólnak az erdélyi magyarok ahhoz, ha esetleg románnak nevezed őket, mint az itteni libtardok egy jó nagy része.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:52:07 155

Erdély, Szerbia, Svábisztánia ...

Melyiket válasszam???!

Előzmény:
Alf,a hím Creative Commons License 2019-01-01 08:46:51 150

Legfeljebb meg sem áll ősei földjéig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!