|
|
|
|
 |
Alf,a hím
2019-01-01 08:54:02
|
159
|
Ahol a legtöbb dakota él. |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:54:02
|
160
|
Szerintem Erdélyt válaszd!
Így egyrészt megtudod, milyen is a magasabb román életszínvonal, másrészt megtudhatod, mit szólnak az erdélyi magyarok ahhoz, ha esetleg románnak nevezed őket, mint az itteni libtardok egy jó nagy része. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:52:07
|
155
|
Erdély, Szerbia, Svábisztánia ...
Melyiket válasszam???! |
|
Előzmény:
 |
Alf,a hím
2019-01-01 08:46:51
|
150
|
Legfeljebb meg sem áll ősei földjéig. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|