|
|
|
|
 |
nagyanyo5:0
2019-01-01 08:52:27
|
156
|
Közben meg az ECHO prömierplanba tette ki:)))) |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:50:56
|
154
|
Igen, ha oda mentek volna, az egész ország röhöghetett volna rajtuk.
:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:50:12
|
153
|
Ezt már pedzegetik egy ideje.
És van is benne vmi!! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:42:23
|
146
|
Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt
Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|