Keresés

Részletes keresés

kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019-01-01 09:52:52 165

valszeg azért, mert ott  ezt nem követelni. Egyebekben elég objektíven beszámoltak az eseményekről.

Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2019-01-01 09:36:31 162

+1

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019-01-01 08:46:45 149

Esetleg az atv-ben!!!!!! Pedig azokban se kerítés, se lépcsőkorlát, se zárt ajtók:DDDDD

A hozzászólás:
E.E.PÓ Creative Commons License 2019-01-01 08:44:08 147

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 08:42:23 146

Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt 

 

Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!