|
|
|
|
 |
kicsivel több maradhat?
2019-01-01 09:52:52
|
165
|
valszeg azért, mert ott ezt nem követelni. Egyebekben elég objektíven beszámoltak az eseményekről. |
|
 |
nagyanyo5:0
2019-01-01 08:46:45
|
149
|
Esetleg az atv-ben!!!!!! Pedig azokban se kerítés, se lépcsőkorlát, se zárt ajtók:DDDDD |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 08:42:23
|
146
|
Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt
Akkor miért nem ott akarták beolvasni a pontjaikat Ágicáék? Csak, hogy mindenkihez eljusson...
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|