|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 02:48:44
|
119
|
Nem vagy te egy kicsit gyilkos hajlamú, balliberális? |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 01:56:36
|
115
|
Te meg addig szarjál, míg ő elkezdi nem venni a levegőt :) |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones512
2019-01-01 01:52:47
|
114
|
Mindjárt... addig ne is vegyél levegőt! |
|
Előzmény:
 |
tejet iszok és pipázok
2019-01-01 01:42:08
|
113
|
a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól
Ezt kifejtenéd? És ha hoznál nézettségi adatokat, azt külön megköszönném.
gy.k.: Az ellenzéknek NEM az a problémája, hogy NEM jut el az üzenete a széles tömegekhez, hanem hogy ELJUT... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|