Keresés

Részletes keresés

Pomber Béla Creative Commons License 2019-01-01 01:11:48 109

Nálam sem számít a bőrszín. Nálam mindenki kék. Én pl. világoskék...

A hozzászólás:
MrJones512 Creative Commons License 2019-01-01 01:05:06 108

Miért értenék egyet?

Én kérlek szarok rá, hogy valaki "soros"-e, vagy sem. Zsidó-e, avagy sem. Kommunista-e, avagy sem. Náci-e, avagy sem.

 

Nem ez a léc.

Előzmény:
Pomber Béla Creative Commons License 2019-01-01 01:02:42 106

Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel.

 

Akkor ugye te is egyetértesz azzal, hogy kikúrják ezt az egész soros-bagázst a gecibe? :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!