|
|
|
|
 |
Pomber Béla
2019-01-01 01:11:48
|
109
|
Nálam sem számít a bőrszín. Nálam mindenki kék. Én pl. világoskék... |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones512
2019-01-01 01:05:06
|
108
|
Miért értenék egyet?
Én kérlek szarok rá, hogy valaki "soros"-e, vagy sem. Zsidó-e, avagy sem. Kommunista-e, avagy sem. Náci-e, avagy sem.
Nem ez a léc. |
|
Előzmény:
 |
Pomber Béla
2019-01-01 01:02:42
|
106
|
Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel.
Akkor ugye te is egyetértesz azzal, hogy kikúrják ezt az egész soros-bagázst a gecibe? :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|