Keresés

Részletes keresés

tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2019-01-01 01:39:11 112

Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar.

 

 

Mondjuk inkább úgy, hogy a globalista liberalisták már 907 óta kevés népet utálnak annyira mint a magyart... (ugros eliminandos esse)

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 01:03:37 107

Nem a nép, csak a balliberálisok.

A hozzászólás:
Mr. Limburger Creative Commons License 2019-01-01 01:02:23 105

Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!