|
|
|
|
 |
tejet iszok és pipázok
2019-01-01 01:39:11
|
112
|
Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar.
Mondjuk inkább úgy, hogy a globalista liberalisták már 907 óta kevés népet utálnak annyira mint a magyart... (ugros eliminandos esse) |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 01:03:37
|
107
|
Nem a nép, csak a balliberálisok. |
|
A hozzászólás:
 |
Mr. Limburger
2019-01-01 01:02:23
|
105
|
Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|