|
|
|
|
 |
Pomber Béla
2019-01-01 01:02:42
|
106
|
Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel.
Akkor ugye te is egyetértesz azzal, hogy kikúrják ezt az egész soros-bagázst a gecibe? :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones512
2019-01-01 00:36:41
|
99
|
Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:34:58
|
98
|
Nézd, épp elég lenne, ha kicsit utána néznél, persze nem muszáj, és idiótázhatsz...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|