|
|
|
|
 |
Falk,a vezér
2019-01-01 00:40:11
|
101
|
A fagyi visszanyal: rablóból lesz a legjobb pandúr. |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:34:58
|
98
|
Nézd, épp elég lenne, ha kicsit utána néznél, persze nem muszáj, és idiótázhatsz...
|
|
A hozzászólás:
 |
MrJones512
2019-01-01 00:32:19
|
96
|
A faszt vannak ott, te szerencsétlen paranoiás idióta.
Ezzel etet a nyomorult - és egyébként szintén soroson nevelkedett - kormányod. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:27:28
|
91
|
Ha egyszer tényleg ott vannak a szervezetei minden mögött, akkor mi bajod a sorosozással? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|