Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:28:54 93

Hát ja...

A hozzászólás:
röptet és kikacag Creative Commons License 2019-01-01 00:28:11 92

G.Árpádra sem lehetett mondani, hogy bajszos szar.

A fórumról repültél volna, a körúton meg lovasrendőrök neveltek volna jó modorra.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:23:07 86

Elajjasult közbeszédről 

 

Biztos az O1G-re gondolt.

2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.

Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.

A te kutyád kölke, örülj neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!