|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
röptet és kikacag
2019-01-01 00:28:11
|
92
|
G.Árpádra sem lehetett mondani, hogy bajszos szar.
A fórumról repültél volna, a körúton meg lovasrendőrök neveltek volna jó modorra. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:23:07
|
86
|
Elajjasult közbeszédről
Biztos az O1G-re gondolt.
2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.
Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.
A te kutyád kölke, örülj neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|