|
|
|
|
 |
MrJones512
2019-01-01 00:32:19
|
96
|
A faszt vannak ott, te szerencsétlen paranoiás idióta.
Ezzel etet a nyomorult - és egyébként szintén soroson nevelkedett - kormányod. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:27:28
|
91
|
Ha egyszer tényleg ott vannak a szervezetei minden mögött, akkor mi bajod a sorosozással? |
|
Előzmény:
 |
MrJones512
2019-01-01 00:26:26
|
88
|
Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?
Hátöcsém... van a pofádon bőr. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|