Keresés

Részletes keresés

tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2019-01-01 01:42:08 113

a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól

 

Ezt kifejtenéd? És ha hoznál nézettségi adatokat, azt külön megköszönném.

 

gy.k.: Az ellenzéknek NEM az a problémája, hogy NEM jut el az üzenete a széles tömegekhez, hanem hogy ELJUT...

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:27:28 91

Ha egyszer tényleg ott vannak a szervezetei minden mögött, akkor mi bajod a sorosozással?

A hozzászólás:
MrJones512 Creative Commons License 2019-01-01 00:26:26 88

Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?

 

Hátöcsém... van a pofádon bőr.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:23:07 86

Elajjasult közbeszédről 

 

Biztos az O1G-re gondolt.

2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.

Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.

A te kutyád kölke, örülj neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!