|
|
|
|
 |
tejet iszok és pipázok
2019-01-01 01:42:08
|
113
|
a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól
Ezt kifejtenéd? És ha hoznál nézettségi adatokat, azt külön megköszönném.
gy.k.: Az ellenzéknek NEM az a problémája, hogy NEM jut el az üzenete a széles tömegekhez, hanem hogy ELJUT... |
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:27:28
|
91
|
Ha egyszer tényleg ott vannak a szervezetei minden mögött, akkor mi bajod a sorosozással? |
|
A hozzászólás:
 |
MrJones512
2019-01-01 00:26:26
|
88
|
Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?
Hátöcsém... van a pofádon bőr. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:23:07
|
86
|
Elajjasult közbeszédről
Biztos az O1G-re gondolt.
2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.
Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.
A te kutyád kölke, örülj neki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|