Keresés

Részletes keresés

szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2019-01-05 18:49:12 294

Copyright by Simicska!

röptet és kikacag Creative Commons License 2019-01-01 00:28:11 92

G.Árpádra sem lehetett mondani, hogy bajszos szar.

A fórumról repültél volna, a körúton meg lovasrendőrök neveltek volna jó modorra.

MrJones512 Creative Commons License 2019-01-01 00:26:26 88

Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?

 

Hátöcsém... van a pofádon bőr.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:23:07 86

Elajjasult közbeszédről 

 

Biztos az O1G-re gondolt.

2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.

Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.

A te kutyád kölke, örülj neki.

Előzmény:
martinaxe7 Creative Commons License 2019-01-01 00:07:23 83

Elajjasult közbeszédről + törtetőkről regél Áder....

 

??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!