Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019-01-01 00:23:07 86

Elajjasult közbeszédről 

 

Biztos az O1G-re gondolt.

2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.

Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.

A te kutyád kölke, örülj neki.

R. Daneel Creative Commons License 2019-01-01 00:14:55 84

Nem számít.

 

Boldog Új Évet Kívánok.

A hozzászólás:
martinaxe7 Creative Commons License 2019-01-01 00:07:23 83

Elajjasult közbeszédről + törtetőkről regél Áder....

 

??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!