|
|
|
|
 |
Törölt nick
2019-01-01 00:23:07
|
86
|
Elajjasult közbeszédről
Biztos az O1G-re gondolt.
2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.
Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.
A te kutyád kölke, örülj neki. |
|
 |
R. Daneel
2019-01-01 00:14:55
|
84
|
Nem számít.
Boldog Új Évet Kívánok. |
|
A hozzászólás:
 |
martinaxe7
2019-01-01 00:07:23
|
83
|
Elajjasult közbeszédről + törtetőkről regél Áder....
?????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|